*HOŞGELDİNİZ*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

*HOŞGELDİNİZ*

*HOŞGELDİNİZ* SİTEMİZDE HER TÜRLÜ OYUNU KOLAYCA BULABİLİRSİNİZ SİTEMİZİ ZİYARET ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

youtube engellendi

4 posters
YazarMesaj
samet132
Yeni Oyuncu
Yeni Oyuncu

youtube engellendi Empty
MesajKonu: youtube engellendi   youtube engellendi Icon_minitimeC.tesi Mayıs 24, 2008 8:35 pm

Youtube'ye ereşimi kimler, neden engelledi?

Video paylaşım sitesi Youtube'a girilemiyor. Sebebi ise...

Siteye girmeye çalışanlar Ankara 12. Sulh Ceza Mahkemesi'nin yasak kararı ile karşılaşıyor.

Bilindiği gibi Ankara Cumhuriyet Savcısı Kürşat Kayral, Nöbetçi Sulh Ceza Mahkemesi'ne başvurarak Türkiye’de pek çok kişinin girdiği “youtube.com” sitesine erişimin engellenmesi talebinde bulunmuştu.

Sitede 'turko maymun' diyerek Mustafa Kemal Atatürk'e hakaret edildiğini ve yapılan yayının durdurulması isteğinin yerine getirilmediğini belirten savcı Kayral, siteye Türkiye'den erişimin yasaklanmasını istemişti.

Böylelikle Türkiye de ilk kez "İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun"a muhalefet edildiği gerekçesiyle bir site yasaklanmış oldu.
Misafir
Misafir

youtube engellendi Empty
MesajKonu: Geri: youtube engellendi   youtube engellendi Icon_minitimePaz Mayıs 25, 2008 12:19 pm

Evt o video yu görmüşdm haklılar kapatmakda ama bazı siteler sayesinde girilio mesela bn girebiliorum
SİTESAHİBİ
SİTE SAHİBİ ADMİNASTÖR
SİTE SAHİBİ ADMİNASTÖR
SİTESAHİBİ

youtube engellendi Empty
MesajKonu: Geri: youtube engellendi   youtube engellendi Icon_minitimePaz Mayıs 25, 2008 12:33 pm

ewt bencede kapatmakta çok haklılar saol kardeşim böl bi konu açtıgın için
http://starforum.eniyiforum.org
matrock
*-*-SÜPER ADMİN-*-*
*-*-SÜPER ADMİN-*-*
matrock

youtube engellendi Empty
MesajKonu: Geri: youtube engellendi   youtube engellendi Icon_minitimeC.tesi Mayıs 31, 2008 2:30 pm

valla arkadaşlar siteyi okadar engellesinler ki giren giryo geçen dayımların kafedeyim oğlan başka bi siteden arama çunbuğuna youyube yazdı girdi şaştım kaldım demekki ne kadar engelelseler de boş giren girip istediğin yapıyo maşallah
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Neutral Neutral
SİTESAHİBİ
SİTE SAHİBİ ADMİNASTÖR
SİTE SAHİBİ ADMİNASTÖR
SİTESAHİBİ

youtube engellendi Empty
MesajKonu: Geri: youtube engellendi   youtube engellendi Icon_minitimeC.tesi Mayıs 31, 2008 2:46 pm

matrock a katılıyorum ayrıca youtube bir sürü sitede html kodları var
matrock
*-*-SÜPER ADMİN-*-*
*-*-SÜPER ADMİN-*-*
matrock

youtube engellendi Empty
MesajKonu: Geri: youtube engellendi   youtube engellendi Icon_minitimeC.tesi Mayıs 31, 2008 2:51 pm

ama bben yotubeye bi giremedim gitti ya keşke şu engeli kaldırsalar
SİTESAHİBİ
SİTE SAHİBİ ADMİNASTÖR
SİTE SAHİBİ ADMİNASTÖR
SİTESAHİBİ

youtube engellendi Empty
MesajKonu: Geri: youtube engellendi   youtube engellendi Icon_minitimeC.tesi Mayıs 31, 2008 2:52 pm

hı neden çok mu seviodun ki affraid affraid affraid affraid affraid affraid bounce bounce bounce bounce confused confused confused confused confused confused confused confused Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect
matrock
*-*-SÜPER ADMİN-*-*
*-*-SÜPER ADMİN-*-*
matrock

youtube engellendi Empty
MesajKonu: Geri: youtube engellendi   youtube engellendi Icon_minitimeC.tesi Mayıs 31, 2008 2:54 pm

ya fox ta mahşeri cümbüş var kaçırdığım bölümleri ordan izliyodum şimid iziliyemiyom
SİTESAHİBİ
SİTE SAHİBİ ADMİNASTÖR
SİTE SAHİBİ ADMİNASTÖR
SİTESAHİBİ

youtube engellendi Empty
MesajKonu: Geri: youtube engellendi   youtube engellendi Icon_minitimeC.tesi Mayıs 31, 2008 3:25 pm

he ok da başka yerlerden de izleyebilirsin cheers cheers cheers cheers cheers @ @ @ @
matrock
*-*-SÜPER ADMİN-*-*
*-*-SÜPER ADMİN-*-*
matrock

youtube engellendi Empty
MesajKonu: Geri: youtube engellendi   youtube engellendi Icon_minitimeC.tesi Mayıs 31, 2008 3:32 pm

ya oralar o kadar geniş vermiyo sadece bellibaşlı bölümleri veriyo yeni bölümleri değil ondan
SİTEYÖNETİCİSİ
SİTE SAHİBİ ADMİNASTÖR
SİTE SAHİBİ ADMİNASTÖR
SİTEYÖNETİCİSİ

youtube engellendi Empty
MesajKonu: Geri: youtube engellendi   youtube engellendi Icon_minitimeCuma Haz. 06, 2008 4:29 pm

bence kötü olduya kacırdıgım dizileri ordan izliyorum ama suan da izliyorum beyler youtubeye giren varmı yada girmek isteyen kapanmayan youtube yazın gelen ilk gelşene tıkla youtube ye zıpla zaten odan begin yazıyor tıkla hemen youtubeye giriyor beylker geek geek geek geek
http://www.starforum.eniyiforum.org
SİTEYÖNETİCİSİ
SİTE SAHİBİ ADMİNASTÖR
SİTE SAHİBİ ADMİNASTÖR
SİTEYÖNETİCİSİ

youtube engellendi Empty
MesajKonu: Geri: youtube engellendi   youtube engellendi Icon_minitimeCuma Haz. 06, 2008 4:29 pm

aslında şimdi iyi oldu ögrenmek isteyen ler girsin beyler scratch scratch scratch
http://www.starforum.eniyiforum.org

youtube engellendi
1 sayfadaki 1 sayfası